2017 © Wszystkie prawa zastrzezone

Audyt zerowy za 0zł

Zadzwoń lub napisz - umówimy się na pierwszą wizytę - tzw. audyt zerowy. Ustalimy warunki współpracy oraz cenę. Nasza wizyta NIC NIE KOSZTUJE!!!

Kontakt

Dla firm i instytucji, których działalność jest związana z pracą biurową, proponujemy usługi związane z eliminacją nieprzyjemnych zapachów, dezynfekcją, monitorowaniem obecności szkodników oraz zwalczanie różnego typu owadów, robaków, gryzoni. Na życzenie przedstawiamy referencje. Preparaty stosowane przez naszą firmę posiadają stosowne atesty i należą do grupy środków o najwyższej jakości, co gwarantuje ich wysoką skuteczność i bezpieczeństwo.

Dezynfekcja

Dezynfekcja - (odkażanie) jest zabiegiem sanitarnym mającym na celu zniszczenie mikroorganizmów chorobotwórczych. Jeżeli wprowadzasz się do pomieszczenia, które zostało zaniedbane warto pomyśleć nad odpowiednim przygotowaniem, higieną i bezpieczeństwem pracy. Dezynfekcja zawiera także usługi dezodoryzacji — czyli likwidacji przykrych zapachów. Często nowi właściciele lokali mają także problem z zagrzybieniem na ścianach — tu proponujemy usługę odgrzybiania chemicznego.

Nieprzyjemne zapachy

Dzięki wykorzystaniu biotechnologii pozbędziemy się nieprzyjemnych zapachów z dowolnych pomieszczeń, w których zamierzasz przebywać. W neutralizacji zapachów używamy biodegradowalnych preparatów, które są bezpieczne dla ludzi i zwierząt. Pomagamy zneutralizować zapach dymu papierosowego, kurzu, grzyba itp... Do neutralizacji zapachów świetnie sprawdza się ozonowanie, które z powodzeniem usuwa zapachy klejów, farb, dymu papierosowego, moczu, zwierząt, grzybów, spalenizny i wielu innych... Ozon to ta sama substancja, którą możemy poczuć po burzy — wtedy gdy czujemy świeże powietrze. Usuwamy nieprzyjemne zapachy z biur, palarni, korytarzy, piwnic.

Odgrzybianie

Zapomniane lub nieogrzewane pomieszczenia biurowe? Z pomocą przychodzi usługa odgrzybiania. Grzyby i pleśń są toksyczne i zagrażają naszemu zdrowiu — stąd ważne jest, aby wyeliminować je z miejsc, w których przebywasz. Odgrzybianie to nie tylko usuwanie ze ścian to także oczyszczanie powierzchni mebli, podłóg, fug, wyposażenia, wentylacji, klimatyzacji i innych...

Ozonowanie

Dysponujemy wysokowydajnym generatorem ozonu, który wykorzystujemy do dezynfekcji i usuwania nieprzyjemnych zapachów w biurach i miejscach gdzie mamy do czynienia z nieprzyjemnymi zapachami, zagrożeniami mikrobiologicznymi czy grzybami – pleśniami. Ozonowanie – jest nowoczesną metodą dezynfekcji, która zwalcza bakterie, wirusy, grzyby, roztocza, likwiduje przykre zapachy (nie maskuje zapachów).

Zadzwoń - zamów bezpłatną wycenę
530 530 520
Zadzwoń - zamów bezpłatną wycenę
530 530 520

DDD Karaś Sp. z o.o. Sp. K

ul. Wiśniowa 43
41-600 Świętochłowice

tel: 530 530 520

Siedziba firmy

ul. Wiśniowa 43
41-600 Świętochłowice
530 530 520
32 246 14 71
32 506 53 20 (od 8.00 do 16.00)

Polska południowa

Tomasz Karaś

601 638 257

biuro@karasddd.pl

Polska centralna

Michał Karaś

530 530 520

biuro@karasddd.pl

Sprzedaż internetowa

Iwona Rzepecka

502 083 045

sprzedaz@karasddd.pl

530 530 520