2017 © Wszystkie prawa zastrzezone

Audyt zerowy za 0zł

Zadzwoń lub napisz - umówimy się na pierwszą wizytę - tzw. audyt zerowy. Ustalimy warunki współpracy oraz cenę. Nasza wizyta NIC NIE KOSZTUJE!!!

Kontakt

Obsługujemy hotele, motele, pensjonaty, ośrodki wypoczynkowe, schroniska i inne obiekty noclegowe. Sprzątamy, pozbywamy się gryzoni i robaków, dezynfekujemy. Pełny zakres usług w opisie poniżej. Działamy z odpowiednim profesjonalizmem i dyskreacją. Szczególnie w branży hotelarskiej dyskretna działalność naszej firmy jest niezwykle istotna. Właścicieli hoteli, moteli i innych tego typu obiektów namawiamy do skorzystania z usługi profilaktyki i monitoringu obecności szkodników w obiekcie.

Zgodnie z zasadą że lepiej zapobiegać niż leczyć. W branży hotelarskiej temat gryzoni, insektów, robaków jest tematem delikatnym i jego zlekceważenie potrafii wpłynąć negatywnie na wizerunek hotelu a co tym idzie ilość gości.

Nasze działania są zgodne z systemami GMP, GHP i HACCP. Co to oznacza?

 • GMP Good Manufacturing Practice - Dobra Praktyka Wytwarzania,
 • GHP Good Hygiene Practice - Dobra Praktyka Higieniczna,
 • HACCP Hazard Analysis and Critical Control Points - System Analizy Zagrożeń i Krytycznych Punktów Kontroli.

Firmom, które zwracają się do nas z zapytaniem ofertowym, oferujemy bezpłatny audyt zerowy, po którym możemy przedstawić ofertę współpracy.

Monitoring szkodników

Wdrożenie i obsługa programów ochrony przed szkodnikami na podstawie Dobrych Praktyk Produkcyjnych i Higienicznych (GMP, GHP) będące wstępem do wdrożenia systemu HACCP - aktualnie wymagane przez Weterynarię i Sanepid oraz audytorów systemów jakości i bezpieczeństwa żywności. Firmom, które zwracają się do nas z zapytaniem ofertowym, oferujemy bezpłatny audyt zerowy, po którym możemy przedstawić ofertę współpracy.

Firmom, które mają podpisaną z nami umowę, na monitoring obiektu przed szkodnikami gwarantujemy:

 • darmowe szkolenia z zakresu ochrony przed szkodnikami
 • pomoc w kontaktach z inspekcją sanitarną i weterynaryjną oraz audytorami
 • nieodpłatne interwencyjne usługi zwalczania wszystkich szkodników w razie ich wystąpienia
 • w pierwszej kolejności odpowiadamy na wezwanie interwencyjne

Deratyzacja

Deratyzacja to wszystkie zabiegi mające na celu zwalczanie gryzoni wraz z zabezpieczeniem przed nimi obiektów. Nasza firma otrzymując zlecenie na deratyzację, zwalczanie rozpoczyna od wyłożenia trucizn, pułapek itp. W odróżnieniu od większości firm nie kończymy usługi, w tym momencie, regularnie kontrolujemy efekty naszej akcji. Podczas każdej kontroli uzupełniamy lub wymieniamy preparaty deratyzacyjne. Usługę zakańczamy po kilku wizytach w momencie, kiedy gryzonie przestaną pobierać trutkę oraz nasz pracownik stwierdzi, że nie ma śladów obecności gryzoni. Posiadamy umowę z firmą odbierającą niebezpieczne odpady, wszystkie resztki trutek i padłe gryzonie przekazujemy do utylizacji.

Powszechna akcja deratyzacyjna

Powszechna akcja deratyzacyjna ogłaszana jest przez prezydentów miast dwa razy do roku: na wiosnę i na jesień. Obwieszczenie to obliguje wszystkich właścicieli i zarządców nieruchomości do wyłożenia trutek na gryzonie w administrowanych obiektach w określonym terminie oraz zebranie po akcji padliny i resztek trutek oraz przekazanie ich do utylizacji.

Podstawy prawne

Obowiązek przeprowadzenia deratyzacji wynika z:

 • art. 22 ust. 1 pkt 2 ustawy z dnia 05.12.2008 o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi
 • uchwały Rady Miasta lub Gminy właściwej dla lokalizacji nieruchomości

Sankcje za niewykonanie obowiązkowej deratyzacji wynikają z:

 • art. 10 ust. 2a z dnia 13.09.1996r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach
 • art. 50 pkt 2 ustawy z dnia 05.12.2008r. o zapobieganiu i zwalczaniu zakażeń i chorób u ludzi

Dezynfekcja

Dezynfekcja - (odkażanie) jest zabiegiem sanitarnym mającym na celu zniszczenie mikroorganizmów chorobotwórczych. Utrzymanie czystości w pokojach i na korytarzach jest bardzo istotne. Specjalizujemy się w tego typu usługach z wykorzystaniem myjek wysokociśnieniowych i urządzeń parowych. Technologię dostosowujemy odpowiednio do specyfiki miejsca. Stosowane środki dezynfekujące posiadają odpowiednie atesty PZH. Dodatkowo stosujemy dezynfekcję fizyczną, tj. wykorzystujemy gorącą wodę lub parę wodną o temperaturze 850 stopni Celsjusza. Innym sposobem jest wykorzystanie specjalistycznych lamp UV - te wykorzystujemy głównie w przypadku komór chłodniczych, mroźni itp...

Ozonowanie

Dysponujemy wysokowydajnym generatorem ozonu, który wykorzystujemy do dezynfekcji i usuwania nieprzyjemnych zapachów w mieszkaniach, samochodach wszystkich innych miejscach gdzie mamy do czynienia z nieprzyjemnymi zapachami, zagrożeniami mikrobiologicznymi czy grzybami – pleśniami.

OZONOWANIE – jest nowoczesną metodą dezynfekcji, która zwalcza bakterie, wirusy, grzyby, roztocza, likwiduje przykre zapachy (nie maskuje zapachów).

Ozonowanie ma nieograniczone zastosowanie. Z powodzeniem usuwa zapachy klejów, farb, dymu papierosowego, moczu, zwierząt, grzybów, spalenizny i wielu innych... Ozon to ta sama substancja, którą możemy poczuć po burzy — wtedy gdy czujemy świeże powietrze. Usuwamy nieprzyjemne z pokoi, korytarzy, pomieszczeń magazynowych i gospodarczych.

Dezynsekcja

Dezynsekcja - czynności mające na celu tępienie szkodliwych i niepożądanych insektów. Przeprowadzamy działania w pomieszczeniach zamkniętych oraz w terenie otwartym.

Odkomarzanie

Odkomarzanie posesji, terenów leśnych, terenów przy restauracjach (ogródków), pól golfowych oraz wielkoobszarowe odkomarzania na terenie gmin, miejsc imprez plenerowych. Zabieg w ogromnym stopniu zmniejszy populację uciążliwych insektów, co poprawi komfort i bezpieczeństwo epidemiczne użytkowników. Firma nasza dysponuje wyspecjalizowanym wysokociśnieniowym opryskiwaczem (zamgławiaczem) spalinowym włoskiej firmy Tifone oraz czterema ręcznymi turbinami spalinowymi. Urządzenie Tifone jest jednym z trzech w całej Polsce. Jest on zainstalowany na samochodzie terenowym, oprysk jest możliwy z ulicy, ponieważ maszyna ma zasięg do 60 metrów w każdą stronę. Tereny zabudowane lub takie gdzie nie będzie możliwe dojechanie ciężkim zamgławiaczem, opryskamy z ręcznych turbin spalinowych.

W przypadku rozlewisk ze stojącą wodą, są one obsiewane granulatem larwobójczym — larwicyd. Zastosowanie obydwu metod — oprysk i larwicyd gwarantuje maksymalną skuteczność zabiegu. Ze względu na biologię, cykl rozwojowy oraz dużą mobilność komarów, meszek itp. zalecane jest wykonanie zabiegu dwukrotnie w odstępach czasu około dwóch do czterech tygodni — w zależności od pogody i temperatur. Mając na uwadze dobro i bezpieczeństwo pożytecznych owadów np. pszczół, dezynsekcję przeprowadzamy w godzinach późno popołudniowych do nocy.

Odgrzybianie

Zalana, zagracona, zapomniana piwnica? Często oprócz sprzątania będziesz potrzebować odgrzybiania. Grzyby i pleśń są toksyczne — zagrażają naszemu zdrowiu. Stąd tak ważne jest, aby wyeliminować je z miejsc, w których przebywamy. Odgrzybianie to nie tylko usuwanie ze ścian to także meble, podłogi, fugi, wyposażenie, wentylacja, klimatyzacja i inne... Do odgrzybiania używamy preparatów, które są bezpieczne dla ludzi, zwierząt i środowiska. Każdorazowo odgrzybianie wymaga wietrzenia pomieszczeń, w których zastosowano preparaty.

Zadzwoń - zamów bezpłatną wycenę
530 530 520
Zadzwoń - zamów bezpłatną wycenę
530 530 520

DDD Karaś Sp. z o.o. Sp. K

ul. Wiśniowa 43
41-600 Świętochłowice

tel: 530 530 520

Siedziba firmy

ul. Wiśniowa 43
41-600 Świętochłowice
530 530 520
32 246 14 71
32 506 53 20 (od 8.00 do 16.00)

Polska południowa

Tomasz Karaś

601 638 257

biuro@karasddd.pl

Polska centralna

Michał Karaś

530 530 520

biuro@karasddd.pl

Sprzedaż internetowa

Iwona Rzepecka

502 083 045

sprzedaz@karasddd.pl

530 530 520