2017 © Wszystkie prawa zastrzezone

Audyt zerowy za 0zł

Zadzwoń lub napisz - umówimy się na pierwszą wizytę - tzw. audyt zerowy. Ustalimy warunki współpracy oraz cenę. Nasza wizyta NIC NIE KOSZTUJE!!!

Kontakt

Zachęcamy do skorzystania z usług dla branży logistycznej. Posiadamy duże doświadczenie w zwalczaniu szkodników i zabezpieczeniu przed szkodnikami platform logistycznych, terminali przeładunkowych, magazynów. Posiadamy specjalistyczny sprzęt do dezynfekcji fizycznej, chemicznej i za pomocą promieni UV (chłodnie). Wykorzystywane przez nas środki posiadają atesty PZH. Dzisiejsze prawo stawia wymagające zalecenia dotyczące mycia naczep, sterylności. Przed każdym ładowaniem naczepa powinna być dokładnie czyszczona, myta i dezynfekowana.

Monitoring szkodników w obiektach logistycznych

Wdrożenie i obsługa programów ochrony przed szkodnikami na podstawie Dobrych Praktyk Produkcyjnych i Higienicznych (GMP, GHP) będące wstępem do wdrożenia systemu HACCP - aktualnie wymagane przez Weterynarię i Sanepid oraz audytorów systemów jakości i bezpieczeństwa żywności. Firmom, które zwracają się do nas z zapytaniem ofertowym, oferujemy bezpłatny audyt zerowy, po którym możemy przedstawić ofertę współpracy.

Firmom, które mają podpisaną z nami umowę, na monitoring obiektu przed szkodnikami gwarantujemy:

  • darmowe szkolenia z zakresu ochrony przed szkodnikami
  • pomoc w kontaktach z inspekcją sanitarną i weterynaryjną oraz audytorami
  • nieodpłatne interwencyjne usługi zwalczania wszystkich szkodników w razie ich wystąpienia
  • w pierwszej kolejności odpowiadamy na wezwanie interwencyjne

Deratyzacja

Deratyzacja to wszystkie zabiegi mające na celu zwalczanie gryzoni wraz z zabezpieczeniem przed nimi obiektów. Nasza firma otrzymując zlecenie na deratyzację, zwalczanie rozpoczyna od wyłożenia trucizn, pułapek itp. W odróżnieniu od większości firm nie kończymy usługi, w tym momencie, regularnie kontrolujemy efekty naszej akcji. Podczas każdej kontroli uzupełniamy lub wymieniamy preparaty deratyzacyjne. Usługę zakańczamy po kilku wizytach w momencie, kiedy gryzonie przestaną pobierać trutkę oraz nasz pracownik stwierdzi, że nie ma śladów obecności gryzoni. Posiadamy umowę z firmą odbierającą niebezpieczne odpady, wszystkie resztki trutek i padłe gryzonie przekazujemy do utylizacji.

Dezynsekcja

Dezynsekcja - czynności mające na celu tępienie szkodliwych i niepożądanych insektów. Przeprowadzamy działania w pomieszczeniach zamkniętych oraz w terenie otwartym.

Ozonowanie

Ozonowanie to świetny sposób na wyczyszczenie wszelkich trudno dostępnych miejsc z zanieczyszczeń, zapachów, bakterii, pleśni i grzybów. Ozon jako pierwiastek utleniający, doskonale radzi sobie z kurzem, pyłem i wszelkimi lotnymi zanieczyszczeniami w kabinach samochodów. Ozon dezynfekuje i pozbywa się uciążliwych zapachów. Średni czas ozonowania to ok 30-60 minut.

Ozon (O3), czyli tzw. „aktywny tlen” ma bardzo silne właściwości odkażające. Jest 50 razy skuteczniejszy od chloru. Zastosowanie urządzenia o odpowiedniej wydajności zapewnia wysoką (bliską 100%) skuteczność procesu dezynfekcji. Ozon jest gazem i dzięki temu dociera dosłownie w każdy zakamarek zarówno układu klimatyzacji, jak i całego wnętrza. Prawidłowo przeprowadzone ozonowanie sprawia, że działaniu ozonu poddana jest cała tapicerka łącznie z podsufitką. Pozbywanie się uciążliwych i uporczywych zapachów za pomocą ozonu nie polega na ich maskowaniu, ale na usuwaniu poprzez utlenianie związków chemicznych, w tym również tych, o przykrym zapachu.

Zadzwoń - zamów bezpłatną wycenę
530 530 520
Zadzwoń - zamów bezpłatną wycenę
530 530 520

DDD Karaś Sp. z o.o. Sp. K

ul. Wiśniowa 43
41-600 Świętochłowice

tel: 530 530 520

Siedziba firmy

ul. Wiśniowa 43
41-600 Świętochłowice
530 530 520
32 246 14 71
32 506 53 20 (od 8.00 do 16.00)

Polska południowa

Tomasz Karaś

601 638 257

biuro@karasddd.pl

Polska centralna

Michał Karaś

530 530 520

biuro@karasddd.pl

Sprzedaż internetowa

Iwona Rzepecka

502 083 045

sprzedaz@karasddd.pl

530 530 520