2017 © Wszystkie prawa zastrzezone

Audyt zerowy za 0zł

Zadzwoń lub napisz - umówimy się na pierwszą wizytę - tzw. audyt zerowy. Ustalimy warunki współpracy oraz cenę. Nasza wizyta NIC NIE KOSZTUJE!!!

Kontakt

Wykonujemy wysoko specjalistyczne usługi dezynfekcji w szpitalach np.: dezynfekcja sal chorych po zakaźnych chorobach. Stosujemy metody zamgławiania pomieszczeń na gorąco lub metodą ULV.

Monitoring obecności szkodników w obiektach zgodnie z systemem jakości HACCP, GMP, GHP

Wdrożenie i obsługa programów ochrony przed szkodnikami na podstawie Dobrych Praktyk Produkcyjnych i Higienicznych (GMP, GHP) będące wstępem do wdrożenia systemu HACCP - aktualnie wymagane przez Weterynarię i Sanepid oraz audytorów systemów jakości i bezpieczeństwa żywności. Firmom, które zwracają się do nas z zapytaniem ofertowym, oferujemy bezpłatny audyt zerowy, po którym możemy przedstawić ofertę współpracy.

Firmom, które mają podpisaną z nami umowę, na monitoring obiektu przed szkodnikami gwarantujemy:

 • darmowe szkolenia z zakresu ochrony przed szkodnikami
 • pomoc w kontaktach z inspekcją sanitarną i weterynaryjną oraz audytorami
 • nieodpłatne interwencyjne usługi zwalczania wszystkich szkodników w razie ich wystąpienia
 • w pierwszej kolejności odpowiadamy na wezwanie interwencyjne

Dezynfekcja

Dezynfekcja - (odkażanie) jest zabiegiem sanitarnym mającym na celu zniszczenie mikroorganizmów chorobotwórczych. Nasze środki posiadają atest Państwowego Zakładu Higieny (PZH). W trakcie prac dbamy także o to, aby ograniczyć nieprzyjemne zapachy (używamy koncentratów zapachowych, które dają świeży i przyjemny zapach). Używamy do tego urządzeń ciśnieniowych i środków dezynfekujących / chemicznych. Użyte substancje nie zagrażają środowisku naturalnemu i posiadają odpowiednie atesty. Usługę rozpoczynamy od zapoznania się naszego pracownika z zabrudzeniami. Czyścimy powierzchnie odpowiednim środkiem chemicznym przy wykorzystaniu myjki ciśnieniowej. Do mycia używamy podwyższonej temperatury tj. 80 do 120 stopni Celsjusza.

Dezynsekcja

Dezynfekcja - (odkażanie) jest zabiegiem sanitarnym mającym na celu zniszczenie mikroorganizmów chorobotwórczych.

Deratyzacja

Deratyzacja to wszystkie zabiegi mające na celu zwalczanie gryzoni wraz z zabezpieczeniem przed nimi obiektów. Powszechna akcja deratyzacyjna ogłaszana jest przez prezydentów miast dwa razy do roku: na wiosnę i na jesień. Obwieszczenie to obliguje wszystkich właścicieli i zarządców nieruchomości do wyłożenia trutek na gryzonie w administrowanych obiektach w określonym terminie oraz zebranie po akcji padliny i resztek trutek i przekazanie ich do utylizacji.

Nasza firma otrzymując zlecenie na deratyzację, zwalczanie rozpoczyna od wyłożenia trucizn, pułapek itp. W odróżnieniu od większości firm nie kończymy usługi, w tym momencie, regularnie kontrolujemy efekty naszej akcji. Podczas każdej kontroli uzupełniamy lub wymieniamy preparaty deratyzacyjne. Usługę zakańczamy po kilku wizytach w momencie, kiedy gryzonie przestaną pobierać trutkę oraz nasz pracownik stwierdzi, że nie ma śladów obecności gryzoni. Nasza firma posiada umowę z firmą odbierającą niebezpieczne odpady, wszystkie resztki trutek i padłe gryzonie przekazujemy do utylizacji.

Powszechna akcja deratyzacyjna

Powszechna akcja deratyzacyjna ogłaszana jest przez prezydentów miast dwa razy do roku: na wiosnę i na jesień. Obwieszczenie to obliguje wszystkich właścicieli i zarządców nieruchomości do wyłożenia trutek na gryzonie w administrowanych obiektach w określonym terminie oraz zebranie po akcji padliny i resztek trutek oraz przekazanie ich do utylizacji.

Podstawy prawne

Obowiązek przeprowadzenia deratyzacji wynika z:

 • art. 22 ust. 1 pkt 2 ustawy z dnia 05.12.2008 o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi
 • uchwały Rady Miasta lub Gminy właściwej dla lokalizacji nieruchomości

Sankcje za niewykonanie obowiązkowej deratyzacji wynikają z:

 • art. 10 ust. 2a z dnia 13.09.1996r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach
 • art. 50 pkt 2 ustawy z dnia 05.12.2008r. o zapobieganiu i zwalczaniu zakażeń i chorób u ludzi

Ozonowanie pomieszczeń

Dysponujemy wysokowydajnym generatorem ozonu, który wykorzystujemy do dezynfekcji i usuwania nieprzyjemnych zapachów w mieszkaniach, samochodach wszystkich innych miejscach gdzie mamy do czynienia z nieprzyjemnymi zapachami, zagrożeniami mikrobiologicznymi czy grzybami – pleśniami. OZONOWANIE – jest nowoczesną metodą dezynfekcji, która zwalcza bakterie, wirusy, grzyby, roztocza, likwiduje przykre zapachy (nie maskuje zapachów).

Ozonowanie ma nieograniczone zastosowanie, od mieszkań, lokali usługowych poprzez instalacje klimatyzacji przemysłowych do wnętrz samochodów i klimatyzacji samochodowych. Z powodzeniem usuwa zapachy klejów, farb, dymu papierosowego, moczu, zwierząt, grzybów, spalenizny i wielu innych... Ozon to ta sama substancja, którą możemy poczuć po burzy — wtedy gdy czujemy świeże powietrze. Usuwamy nieprzyjemne zapachy z domów, mieszkań, samochodów, biur, palarni, przyczep kempingowych.

Odgrzybianie

Zalana piwnica, zapomniane lub nieogrzewane pomieszczenia? Z pomocą przychodzi usługa odgrzybiania. Grzyby i pleśń są toksyczne i zagrażają naszemu zdrowiu — stąd ważne jest, aby wyeliminować je z domów, mieszkań , biur i innych budynków, w których przebywamy. Odgrzybianie to nie tylko usuwanie ze ścian to także meble, podłogi, fugi, wyposażenie, wentylacja, klimatyzacja i inne... Do odgrzybiania używamy preparatów, które są bezpieczne dla ludzi, zwierząt i środowiska. Każdorazowo odgrzybianie wymaga wietrzenia pomieszczeń, w których zastosowano preparaty.

Skutecznie walczymy z:

 • pleśń
 • grzyb domowy
 • glony
 • mech
 • bakterie
 • wykwity solne

Często grzyby i pleśń wymagają odpowiedniej diagnozy w zakresie rodzaju oraz głębokości perforacji materiału (jak głęboko sięga). Proponujemy profesjonalne ekspertyzy mykologiczno-budowlane oraz opinie mykologiczne. Badania laboratoryjne powietrza, a także wymazy ze ścian i drewna w celu ustalenia rodzaju grzyba.

Odkomarzanie

Odkomarzanie posesji, terenów leśnych, terenów przy restauracjach (ogródków), pól golfowych oraz wielkoobszarowe odkomarzania na terenie gmin, miejsc imprez plenerowych. Zabieg w ogromnym stopniu zmniejszy populację uciążliwych insektów, co poprawi komfort i bezpieczeństwo epidemiczne użytkowników.

Firma nasza dysponuje wyspecjalizowanym wysokociśnieniowym opryskiwaczem (zamgławiaczem) spalinowym włoskiej firmy Tifone oraz czterema ręcznymi turbinami spalinowymi. Urządzenie Tifone jest jednym z trzech w całej Polsce. Jest on zainstalowany na samochodzie terenowym, oprysk jest możliwy z ulicy, ponieważ maszyna ma zasięg do 60 metrów w każdą stronę. Tereny zabudowane lub takie gdzie nie będzie możliwe dojechanie ciężkim zamgławiaczem, opryskamy z ręcznych turbin spalinowych. w przypadku rozlewisk ze stojącą wodą, są one obsiewane granulatem larwobójczym — larwicyd.

Zastosowanie obydwu metod — oprysk i larwicyd gwarantuje maksymalną skuteczność zabiegu. Ze względu na biologię, cykl rozwojowy oraz dużą mobilność komarów, meszek itp. zalecane jest wykonanie zabiegu dwukrotnie w odstępach czasu około dwóch do czterech tygodni — w zależności od pogody i temperatur. Mając na uwadze dobro i bezpieczeństwo pożytecznych owadów np. pszczół, dezynsekcję przeprowadzamy w godzinach późno popołudniowych do nocy.

Zadzwoń - zamów bezpłatną wycenę
530 530 520
Zadzwoń - zamów bezpłatną wycenę
530 530 520

DDD Karaś Sp. z o.o. Sp. K

ul. Wiśniowa 43
41-600 Świętochłowice

tel: 530 530 520

Siedziba firmy

ul. Wiśniowa 43
41-600 Świętochłowice
530 530 520
32 246 14 71
32 506 53 20 (od 8.00 do 16.00)

Polska południowa

Tomasz Karaś

601 638 257

biuro@karasddd.pl

Polska centralna

Michał Karaś

530 530 520

biuro@karasddd.pl

Sprzedaż internetowa

Iwona Rzepecka

502 083 045

sprzedaz@karasddd.pl

530 530 520